APEL DO SPONSORÓW

APEL DO SPONSORÓW
Napisany przez Elżbieta Pyrkosz, z 23-06-2020 18:11

APEL  DO SPONSORÓW

Wprowadzone w marcu 2020 regulacje uniemożliwiły realizację działań klubu, mających na celu pozyskiwanie środków na działania statutowe.

W związku z pandemią sytuacja finansowa naszego klubu jest opłakana.

W dn.1-9.08. 2020 nasza drużyna juniorów ma wziąć udział w rozgrywkach centralnych -   DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW – I LIGA JUNIORÓW .W zeszłym roku ciężko walczyliśmy o awans do tych rozgrywek, udało się,  w tym roku brakuje nam środków na start w tej imprezie.

Na początku września kolejne rozgrywki centralne - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW – I LIGA SENIORÓW. W zeszłym roku zajęliśmy 5 miejsce w tych rozgrywkach. W tym roku brakuje nam środków na start w tej imprezie.

Brakuje nam środków na wrześniowe mistrzostwa Śląska juniorów w szachach klasycznych, szachach szybkich, makroregion.

Nie pozwólmy aby pandemia zniszczyła 25 lat ciężkiej pracy naszego klubu.

Prosimy wszystkich sympatyków królewskiej gry o wsparcie.

Konto Klubu 78 1050 1142 1000 0022 7283 0635 ING BANK ŚLĄSKI   O/Częstochowa

KAŻDA ZŁOTÓWKA MOŻE NAM POMÓC.