Menu strony
Polecamy
Reklama
Partnerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ORGANIZACJA PRACY W KLUBIE PODCZAS EPIDEMII
Napisany przez Elżbieta Pyrkosz, z 30-03-2020 15:29

Chyba wszyscy już wiemy jak wygląda sytuacja w Polsce i na świecie w związku z epidemią koronawirusa. Chyba wszyscy powoli oswajamy się z tą sytuacją i uczymy się jak żyć dalej.
Wygląda na to, że sporo czasu upłynie zanim wrócimy do zajęć stacjonarnych.
Jak w takim razie ma funkcjonować nasz klub?
W ciągu 25 lat naszej działalności przekonaliśmy się, że siłą naszego klubu nigdy nie były środki finansowe tylko LUDZIE.
W tym roku jest gorzej niż w poprzednich latach, zostały wstrzymane wszystkie umowy dotacji. Do tej pory działamy jedynie w oparciu o składki członkowskie i darowizny. I nie zapowiada się, że szybko będzie lepiej.
Dlatego bardzo prosimy o regulowanie składek członkowskich na konto klubu
78 1050 1142 1000 0022 7283 0635 ING BANK ŚLĄSKI O/Częstochowa
W przypadkach losowych powodujących brak płynności finansowej prosimy o indywidualny kontakt z prezesem klubu, zawsze staraliśmy się znaleźć sposób „odpracowania” składki, tym razem nie może być inaczej.
Od nas wszystkich zależy to, czy praca naszych zawodników przyniesie w przyszłości oczekiwane efekty. Przerwa w szkoleniu może wpłynąć na zatrzymanie rozwoju szachowego.
Co oferujemy zawodnikom i członkom zajęć?
1. We wtorki, czwartki i soboty ok. godz. 16.00 będą prowadzone zajęcia zdalne / wtorek lub czwartek w zależności od podziału na grupy, sobota – zajęcia dla wszystkich – niespodzianki /. Zajęcia będzie prowadził instruktor Igor Pyrkosz.
2. W środy ok. godz. 17. 00 na platformie chess.com będą rozgrywane turnieje klubowe . Zaczynamy już w tę środę 1 kwietnia / to nie „Prima Aprilis” /. Warunkiem udziału w tych turniejach jest zalogowanie się na platformie  oraz zapisanie się tam do naszego klubu
Organizacją tych turniejów zajmie się instruktor Mateusz Paszewski.
3. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć indywidualnych lub w małych grupach prowadzonych przez instruktora Mateusza Paszewskiego lub instruktora Igora Pyrkosza / szczegóły w wiadomościach indywidualnych /
Przetrwaliśmy wiele, wspólnie damy radę i teraz .

Komentarze użytkowników (0) RSS z komentarzami

Nie komentowano

Dodaj komentarz!mXcomment 1.0.7 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
PDF Drukuj Email
 
Wyszukiwarka
Ostatnie wpisy
Popularne
Administracja