Menu strony
Polecamy
Reklama
Partnerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Turnieje indywidualne
Wyprawa do Europy "C" - część 1
Napisany przez Piesik Piotr, z 02-09-2011 18:51

Jako, że jestem jeszcze pod wrażeniem wakacyjnych wojaży, a nauka do egzaminów poprawkowych nie daje mi zbyt wiele czasu na radosną dziennikarską twórczość, postanowiłem na kilka części rozbić moją relację z turnieju(turniejów?) w Rumunii.


PDF Drukuj Email
Czytaj całość...
 
Transilvania Chess Tournament
Napisany przez Piesik Piotr, z 31-07-2011 21:21

Miło jest mi poinformować, że po raz pierwszy w karierze będę miał zaszczyt reprezentować nasz klub, a także Polskę, w turnieju zagranicznym :)

Będzie on rozgrywany w Rumunii, w "krainie Draculi" - Transylwanii, w mieście Braszów, malowniczo położonym w wysokich Karpatach.

Może to zabrzmi, jakbym się przechwalał, ale zachęcam do śledzenia wyników moich i pozostałych Polaków na stronie http://www.chess-results.com/tnr53468.aspx?lan=3

Organizatorzy planują też transmisję na żywo niektórych partii na stronie http://www.funsports.ro/

No to tyle ode mnie w lipcu. Lecę, bo spóźnię się na pociąg...

PDF Drukuj Email
 
Relacja z VIII Memoriału Marka Piasty.
Napisany przez bob666ek, z 09-08-2010 14:48

VIII Memoriał Marka Piasty w Tarnowskich Górach odbył się w dniach 31 lipiec - 07 sierpień na dystansie 10 rundowym, tempem 90'+ 30" na ruch. Na starcie zawodów stawiło się 38 zawodników, w tym trzech z Hetmana: R. Bawor, B. Górecki i B. Stachura. Pojechaliśmy na turniej z myślą o sławie i zaszczytach, a bardziej przyziemnie by podwyższyć kategorię i sprawdzić się w partiach granych tempem klasycznym.

PDF Drukuj Email
Czytaj całość...
 
Koniec świata...
Napisany przez Alphadog, z 02-02-2010 00:22

Trochę niezręcznie jest mi pisać o własnych sukcesach na polu szachowym-z powodu mojej...skromnej dawki skromności czuję bowiem lekkie zażenowanie. Jednakże niezbyt wiele artykułów ostatnimi czasy pojawia się na stronie naszego klubu, czas więc się uaktywnić w roli dziennikarzy.

PDF Drukuj Email
Czytaj całość...
 
POWAKACYJNY RAPORT TURNIEJOWY.
Napisany przez Bawor Robert, z 07-09-2009 16:28

Minęły dwa miesiące przerwy wakacyjnej, myślę że to dobry czas by przybliżyć wyniki kilku turniejów szachowych z tego okresu, w których udział brali zawodniczki i zawodnicy Hetmana Częstochowa.

Drukuj Email
Czytaj całość...
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3
Wyszukiwarka
Ostatnie wpisy
Popularne
Administracja